• 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Výstava ITM Istanbul 14-17.4.2018

ITM18 stand

 

Děkujeme všem zákazníkům za návštěvu na výstavě ITM Istanbul.

 

Proplétací stroj RJ 12/1(720)RJ 12 1 720

 

Další z řady velkých strojů je připraven na expedici do Evropy ke svému zákazníkovi. Jedná se o druhý největší stroj v naší nabídce, s 12 paličkama s kapacitou 93305ccm materiálu a rozměru křídlových kol 720mm. Větší model už je jen verze RL s roztečí křídlových kol 1088mm, který již 3 léta spolehlivě funguje v Řecku.

 

Techtextile 2017 Frankfurt, Německo    techtex17

 

Rádi by jsme Vám poděkovali za návštěvu našeho stánku na výstavě Techtextile, která se konala ve Frankfurtu, Německo v období 9-12.5.2017. Na výstavě jsme úspěšně odprezentovali novou generaci plně elektronicky nastavitelného inflow twisteru firmy Mahesh MTP-HP100 a komplet linku s HC pletačkou RDH 12/1(266) a se sušící komorou na výrobu ACERA lana, vyvinutou v BTTO ve spolupráci s firmou TIMM SK.

 

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci. 

 

 

 

   

HC machinery proplétací stroj RL 12/1(1088)   RL12 1

 

Další velká proplétací mašina model RL 12/1(1088) z dílen HC machinery je dokončena a připravena na odeslání k zákazníkovi. 

 

Videa strojů z našeho sortimentu

 

hclogoYouTube logo full colormaheshlogo

 

 

K-fair Dusseldorf, Německo

   k fair 2016

Děkujeme všem zákazníkům za návštěvu na výstavě K-fair 2016 v Dusseldorfu. Toto byla první výstava, kde jsme podpořili našeho nového dodavatelé strojů firmu Mahesh. Jejich stroje na kroucená lana od průměru 2 až do 44mm a zkrucovací stroje s kapacitou až 200 tisíc denierů tak vhodně rozšířily náš sortiment proplétacích strojů a nyní tvoří ucelenou nabídku.

 

ITM 2016 Istanbul Turecko

  itm exh 16

Děkujeme všem zákazníkům za návštěvu na výstavě ITM 2016 v Tureckém Instanbulu.

 

Proplétací stroje

HC logo2

Ke konci května jsme měli ve firmě BTTO milou návštěvu od výrobce pletacích strojů, HC Taiwan. Přijel nás navštívit vice-president Phillipe Ho a šéf obchodu Gary Chih. Návštěva byla součástí pravidelných setkání, která pořádáme v BTTO, nebo přímo u výrobce na Taiwanu.

 

HC visit 16

 

Zkrucovací stroje Mahesh

BTTO se stala exkluzivním partnerem Indické firmy Mahesh pro Evropský trh včetně Ruska. Firma Mahesh vyrábí různé typy strojů na kroucené lana do průměru 44mm a její portfolio je skvělé doplnění našeho sortimentu strojů na výrobu proplétaných lan.

 

mahesh

 

 

Wire and Tube 2016

  wire16stand

Děkujeme všem zákazníkům za návštěvu na výstavě Wire and Tube 2016. 

 

Polyesterové HT a DTY vlákna

Jsme distributorem různých druhů syntetického vlákna. Z naše skladu můžeme nabídnout Polyesterové HT vlákna a DTY vlákna. Seznam typů vlákna můžete vidět v tabulce v sekci Chemická vlákna, zboží můžeme obratem expedovat.

 

Proplétací stroje

HC logo2

Připravili jsme si pro Vás aktualizované informace o proplétacích strojích v sekci HC braiding machines. Po domluvě je možno nás kdykoliv v Litomyšli navštívit a nechat si stroje předvést v chodu, případně si nechat zodpovědět všechny Vaše dotazy. Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Corotop

Corotop logo

V roce 2013 se naše společnost stala zástupcem pro střešní membrány a příslušenství COROTOP pro trh české a slovenské republiky. Střešní folie máme skladem a zakázky doručujeme bezplatně až k zákazníkům.

 

Celý sortiment a veškeré informace naleznete na webové stránce www.corotop.com.pl/cz

 

O nás

Společnost BTTO s.r.o. byla založena roku 2008 a její hlavní aktivitou je obchodní činnost v oblasti výrobků ze skleněných vláken, především textilních přízí. Od roku 2010 jsme výhradním prodejcem tajwanské společnosti Fulltech Fiber Glass Corporation (FFG) pro evropský trh. Společnost FFG je jedním z předních asijských výrobců skleněných přízí, jejichž koncovou aplikací jsou především komponenty pro elektrotechniku a elektroniku. Vysoká kvalita vyráběných přízí je tudíž samozřejmostí.

 

Poslání

Cílem společnosti je poskytovat zákazníkům vysokou úroveň výrobků a služeb, která je na evropském trhu samozřejmostí. 
Dodávat vysoce kvalitní produkty za podmínek plně srovnatelných s konkurencí a zajišťovat náležitý zákaznický a technický servis spolu s  vývojem nových výrobků.

Vize


Využitím předností výrobků firmy Fulltech se stát předním dodavatelem skleněných přízí na evropském trhu. Být stabilním, dlouhodobým, spolehlivým a respektovaným obchodním partnerem, který se rozvíjí společně se svými zákazníky. 

KONTAKTY

  • BTTO s.r.o.
    Na Lánech 1, 570 01 Litomyšl
  • tel./fax: +420 464 609 850
  • e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • skype: vandas.mar